Zákaznická podpora:+420720356766info@ozvucujeme.eu

Garance vrácení

  • Reklamace

 

Porouchalo se zboží z našeho e-shopu? I to se někdy stane. Ještě než se začneš vztekat, napiš nebo zavolej, a společně už to nějak vyřešíme. Potřebujeme jen podrobně vysvětlit problém. Možná to bude taková maličkost, že to v pohodě zvládneme i na dálku.

 

Když to bude něco většího, budeme se na to muset podívat osobně. A k tomu budeme potřebovat tvojí spolupráci. Není to nic hroznýho, neboj. Bohatě nám bude stačit, když zboží zabalíš, a pošleš nám ho do Brna. Do balíku nezapomeň přidat reklamační list a fakturu nebo lístek s číslem objednávky. Nemusíš lítat ani na poštu, stačí dojít na nejbližší pobočku Zásilkovny. Než tam půjdeš, vyplň na netu jejich reklamaci zásilky.

 

 

  • Zboží dorazilo poškozené

 

Balík právě dorazil, tobě se ale něco nezdá? Balík si pořádně prohlídni. Jestli máš pocit, že se k němu někdo choval nepěkně, radši ho vůbec nepřebírej.

 

Pokud je na první pohled v pohodě, ale zboží je rozbitý, určitě máš nárok všechno reklamovat. Buď u nás nebo rovnou u přepravce. Hlavně to neodkládej. A taky nezapomeň na pořádnou fotodokumentaci. Vyfoť vady i štítek dopravce.

 

  • Odstoupení od smlouvy

 

Ve štychu tě nenecháme ani v případě, kdy je zboží v pohodě, jen se ti už nelíbí nebo nehodí. Pořád máš 14 kalendářních dnů na to, abys ho vrátil, nebo vyměnil. Pokud to stihneš v tomhle termínu, nebudou nás zajímat ani žádný důvodu. Zboží si od tebe vezmeme bez řečí zpátky.

 

Potom záleží na tobě, jak to budeš chtít řešit. Možnosti máš dvě - výměna za něco jinýho, nebo vrácení peněz. V prvním případě nám zase stačí napsat nebo zavolat. Určitě už se domluvíme, co dál. Potom bude nutný poslat balík zpátky do Brna. My ti obratem pošleme zboží, na kterým jsme se domluvili. Balík do Brna budeš posílat i v případě, že chceš zpátky peníze. Jenom do něj navíc přibalíš odstoupení od smlouvy.

 

Zeptejte se na cokoliv

expert

Zdeněk Hubálek
poradce

+420 720 356 766
+420 720 356 766 (PO - PÁ: 8:00 - 16:00)
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank
Nudné a zbytečné e-maily neposíláme
jen boží novinky, tipy a návody jak vytunit zvuk tvý káry

Odebírej tipy a akční nabídky

Vrátíme peníze

do 14 dnů můžeš zboží
vrátit. Na nic se neptáme!

Namontujeme

cokoliv z naší nabídky
v dílně v Brně a Přelouči

Poradíme

víme všechno o každém
produktu v naší nabídce

Vyměníme

pokud ti něco nesedne
jednoduše ti to vyměníme