Zákaznická podpora:+420720356766info@ozvucujeme.eu

Novinky

Aktualizace map Aponia

Ahoj,

společnost Aponia software s.r.o. – výrobce programu Aponia GPS, přerušila neočekávaně v únoru 2018 svojí činnost a služby. Veškerou odpovědnost za licence a aktualizace nese tato společnost, naše firma, jako zprostředkovatel prodeje licence, odpovídá pouze za servis hardware - viz také informace na tvém nákupním dokladu a na našich stránkách při prodeji výrobku.

Pokud budete chtít, je možné poslat k nám navigaci na přeinstalaci novým programem Navigator a novými mapami (OSM 2018). Služba je zdarma, platí se jen manipulační poplatek ve výši 200 Kč + poštovné - souhlas s tímto poplatkem prosíme přiložte k zásilce pokud se rozhodnete tuto službu využít.
Případně můžete provést instalaci nového programu a map svépomocí zcela zdarma dle tohoto návodu (zvolte návod podle operačního systému vaší navigace):

 

Návod na instalaci programu Navigator - OS WinCE

Pro uvolnění místa v přístroji nejprve odstraňte program Aponia. Připojte přístroj k PC a na disku odstraňte adresář "Aponia GPS navigation" nebo vložte do slotu micro SD kartu 8 - 32GB class 10, na kterou provedete instalaci nové aplikace Navigator.

Stáhněte si aplikaci "Navigator Free pro Windows PC a WinCE" zde: http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/download/ 

Spusťte program. V programu klikněte na "Instalace aplikace". Po nainstalování zvolte volbu " Užít klíč pro OSM mapy" a potvrďte kliknutím na "Ok ". Zvolte složku instalace na pevném disku. Zapněte a připojte navigaci k USB počítače. Klikněte na: Instalace aplikace / Instalovat Pocket Navigator / Windows CE zařízení. Zvolte volbu "Instalace přes paměťovou kartu" a vyberte úložiště (zvolte disk zařízení nebo paměťové karty v zařízení), klikněte na „Další“ a potvrďte instalaci map.

Klikněte na Instalace map /Instalace map na paměťovou kartu/Další.

Přepněte na volbu "Mapy zdarma", vybere mapy, zvolte jazyk a klikněte na „Další“.

Po instalaci odpojte zařícení od PC a nastavte na ikoně " Cesta k Navigaci" cestu ke spouštěcímu souboru. Zvolte „Resident Flash“ nebo „SDMMC“ (kam byla instalace provedená) a potvrďte soubor " Navigator. exe"

Spusťte navigaci a u dotazu na licenci klikněte na "NE" - potvrďte volbu pro přepnutí na „Free map“.

 

Návod na instalaci programu Navigator - OS Android

Pro uvolnění paměti v přístroji doporučujeme zkopírovat adresář Android s aplikaci Aponia na micro SD kartu 8 - 32GB class 10 a poté ji vymazat z úložiště přístroje v adresáři Android /data/ cz.aponia.bor3.czsk, viz návod k navigaci str. 17 nebo odinstalovat aplikaci Aponia v nastavení/aplikace/Aponia - klikněte a zvolte odinstalovat. Případně proveďte instalaci programu Navigator na micro SD kartu.

Zapněte přístroj, připojte se k wi-fi a přihlaste se do aplikace „Obchod Play“. Zde vyhledejte aplikaci "MapFactor GPS Navigation maps" a dejte instalovat. Po nainstalování klikněte na " otevřít", zvolte „Navigator Free“ a stáhněte mapy.

 

Více informací případně zde: http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/

 

 

Děkujeme za pochopení.

Lednové, možná i únorové dárky :)

Spojili jsme hlavy dohromady a vymysleli jsme, že si zasloužíš nějaký ten dáreček k tvojí objednávce. Pokud z toho budeš mít radost, tak nás to jen a jen potěší. Znáš to, když někomu na kom ti záleží, dáš dárek a jemu to vykouzlí úsměv na tváři, to chceme dělat každý den.

A na co se můžeš těšit? To ti hned prozradím.

 • Při nákupu libovolného 1DIN a 2DIN autorádia dostaneš 50% slevu na montážní materiál, rádi ti pomůžeme s výběrem - slevu budeme odečítat po nákupu a ujištění, že montážní materiál je správně vybraný.
  rámeček autorádia; iso konektory; redukce
 • Pokud si pořádíš OEM autorádio z naší nabídky, tak u nás v Brně ti ho namontujeme zcela grátis a když budeš chtít nějakou vychytávku navíc, třeba parkovací kameru, tak ti ji namontujeme zase se slevou. Tak hurá montovat.
  Profesionální montáž autorádia
 • Další dárky dostaneš, i když koupíš třeba jen nějaké příslušenství - reproduktory, subwoofer, kameru do auta, navigaci, LED žárovky, nebo xenony, no prostě vše co můžeš koupit u nás v obchodě.
  Při koupi zboží za 1000,- a více dostaneš pár LED žárovek s paticí T10, které vyšperkují vzhled tvého auta, třeba v parkovacích světlech
  LED žárovka - patice T10 
  To ale pořád není vše, když uděláš nákup, za více jak 2000,- tak dostaneš možnost volby! Můžeš dostat výše zmíněný pár LED žárovek s paticí T10, nebo universální magnetický držák do mřížky ventilace, který hravě udrží jak telefon, tak třeba i navigaci, kterou u nás taky koupíš.
  Universální magnetický držák do mřížky ventilace
 • A u každého balíku, který ti pošleme dostaneš lístek s tím, kdo zboží zabalil a malé, milé překvapení!

Snad ti takové drobnosti vykouzlí úsměv na rtech a my budeme mít radost, že jsi spokojený.

Za celý tým ozvucujeme.eu ti přejeme super nákup a mnoho ujetých kilometrů!

EET

Dobrý den,

  vše jsme pro Vás zařídili, aby komfort nákupu zůstal na stejné úrovni a nemuseli rušit způsob platby. Již od dnes tedy k Vašemu nákupu a platbě který podléhá EET dostanete v balíku i účtenku se všemi náležitostmi.

Těšíme se na Vaše nákupy a věříme, že budete i nadále spokojeni.

 

Děkujeme

Zeptejte se na cokoliv

expert

Zdeněk Hubálek
poradce

+420 720 356 766
+420 720 356 766 (PO - PÁ: 8:00 - 16:00)
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank
Nudné a zbytečné e-maily neposíláme
jen boží novinky, tipy a návody jak vytunit zvuk tvý káry

Odebírej tipy a akční nabídky

Vrátíme peníze

do 14 dnů můžeš zboží
vrátit. Na nic se neptáme!

Namontujeme

cokoliv z naší nabídky
v dílně v Brně a Přelouči

Poradíme

víme všechno o každém
produktu v naší nabídce

Vyměníme

pokud ti něco nesedne
jednoduše ti to vyměníme