Zákaznická podpora:+420720356766info@ozvucujeme.eu

Aktualizace map Aponia

Ahoj,

společnost Aponia software s.r.o. – výrobce programu Aponia GPS, přerušila neočekávaně v únoru 2018 svojí činnost a služby. Veškerou odpovědnost za licence a aktualizace nese tato společnost, naše firma, jako zprostředkovatel prodeje licence, odpovídá pouze za servis hardware - viz také informace na tvém nákupním dokladu a na našich stránkách při prodeji výrobku.

Pokud budete chtít, je možné poslat k nám navigaci na přeinstalaci novým programem Navigator a novými mapami (OSM 2018). Služba je zdarma, platí se jen manipulační poplatek ve výši 200 Kč + poštovné - souhlas s tímto poplatkem prosíme přiložte k zásilce pokud se rozhodnete tuto službu využít.
Případně můžete provést instalaci nového programu a map svépomocí zcela zdarma dle tohoto návodu (zvolte návod podle operačního systému vaší navigace):

 

Návod na instalaci programu Navigator - OS WinCE

Pro uvolnění místa v přístroji nejprve odstraňte program Aponia. Připojte přístroj k PC a na disku odstraňte adresář "Aponia GPS navigation" nebo vložte do slotu micro SD kartu 8 - 32GB class 10, na kterou provedete instalaci nové aplikace Navigator.

Stáhněte si aplikaci "Navigator Free pro Windows PC a WinCE" zde: http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/download/ 

Spusťte program. V programu klikněte na "Instalace aplikace". Po nainstalování zvolte volbu " Užít klíč pro OSM mapy" a potvrďte kliknutím na "Ok ". Zvolte složku instalace na pevném disku. Zapněte a připojte navigaci k USB počítače. Klikněte na: Instalace aplikace / Instalovat Pocket Navigator / Windows CE zařízení. Zvolte volbu "Instalace přes paměťovou kartu" a vyberte úložiště (zvolte disk zařízení nebo paměťové karty v zařízení), klikněte na „Další“ a potvrďte instalaci map.

Klikněte na Instalace map /Instalace map na paměťovou kartu/Další.

Přepněte na volbu "Mapy zdarma", vybere mapy, zvolte jazyk a klikněte na „Další“.

Po instalaci odpojte zařícení od PC a nastavte na ikoně " Cesta k Navigaci" cestu ke spouštěcímu souboru. Zvolte „Resident Flash“ nebo „SDMMC“ (kam byla instalace provedená) a potvrďte soubor " Navigator. exe"

Spusťte navigaci a u dotazu na licenci klikněte na "NE" - potvrďte volbu pro přepnutí na „Free map“.

 

Návod na instalaci programu Navigator - OS Android

Pro uvolnění paměti v přístroji doporučujeme zkopírovat adresář Android s aplikaci Aponia na micro SD kartu 8 - 32GB class 10 a poté ji vymazat z úložiště přístroje v adresáři Android /data/ cz.aponia.bor3.czsk, viz návod k navigaci str. 17 nebo odinstalovat aplikaci Aponia v nastavení/aplikace/Aponia - klikněte a zvolte odinstalovat. Případně proveďte instalaci programu Navigator na micro SD kartu.

Zapněte přístroj, připojte se k wi-fi a přihlaste se do aplikace „Obchod Play“. Zde vyhledejte aplikaci "MapFactor GPS Navigation maps" a dejte instalovat. Po nainstalování klikněte na " otevřít", zvolte „Navigator Free“ a stáhněte mapy.

 

Více informací případně zde: http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/

 

 

Děkujeme za pochopení.

Zeptejte se na cokoliv

expert

Zdeněk Hubálek
poradce

+420 720 356 766
+420 720 356 766 (PO - PÁ: 8:00 - 16:00)
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank
Nudné a zbytečné e-maily neposíláme
jen boží novinky, tipy a návody jak vytunit zvuk tvý káry

Odebírej tipy a akční nabídky

Vrátíme peníze

do 14 dnů můžeš zboží
vrátit. Na nic se neptáme!

Namontujeme

cokoliv z naší nabídky
v dílně v Brně a Přelouči

Poradíme

víme všechno o každém
produktu v naší nabídce

Vyměníme

pokud ti něco nesedne
jednoduše ti to vyměníme